Ana Sayfa
20 Nisan 2021 ( 109 izlenme )
Reklamlar

Mark Zuckerberg 114 milyar dolarlık servetini nasıl harcıyor?

Facebook'u kurdu, Instagram'ı ve WhatsApp'ı satın aldı… Teknolojiye yaptığı yeni yatırımlar ve çalışmalarla her geçen gün büyüyen bir şirket inşaat eden 36 yaşındaki Zuckerberg bugün artık dünyanın önde gelen milyarderleri arasındaki yerini alıyor.

Geçen yıl 110 milyar doları aşan servetiyle dikkat çeken Zuckerberg, kıyafet ve araba gibi ihtiyaçlarında alçakgönüllü bir yaklaşım sergilese de emlak konusunda sınır tanımıyor. 36 yaşındaki Zuckerberg için emlak canavarı dense yeridir.

HEM ZORLANDI HEM KAZANDI

Mark Zuckerberg için geçtiğimiz yıl, oldukça zorlu oldu. Birçok kez milletvekilleri önünde ifade verdi, Facebook’ta yer alan corona virüsü ile ilgili yanlış bilgilerle mücadele etti, 533 milyon Facebook kullanıcısının kişisel verileri sızdırıldı.

Bunca sıkıntıya rağmen aynı zamanda Zuckerberg hiç olmadığı kadar zengin de oldu. Özellikle de TikTok ile rekabet etmek için Instagram'da yayınladığı yeni özellikle Zuckerberg’in kişisel serveti ilk kez 100 milyar doları aştı. Bu günlerde ise 114 milyar dolara ulaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Emre Belözoğlu benim çok daha ötemde suçlanması gereken birisidir" Marketlere bu uyarı asıldı! Genelgede yasağa dair bir karar yok Ceferin’den Perez’e yanıt: Çok büyük bir hata yapıyorsunuz Erdoğan'dan normalleşme açıklaması